چگونه ساده و زیبا باشیم

نظرات مشتریان-چگونه ساده و زیبا باشیم

زیبا بودن به این معنی نیست که لباس های گران قیمت بپوشید یا حسابی آرایش کنید. زیبا بودن در بین مردم اشتباه جا افتاده که حتما باید لباس های گرون قیمت همراه با کلی آرایش داشته باشند. اما در مقاله چگونه ساده و زیبا باشیم، یاد خواهید گرفت در عین سادگی چگونه می شود جذاب و زیبا باشد. پس همراه ما باشید.

 

بخش ۱ از ۳ : نکات اولیه برای زیبا بودنبخش ۱ از ۳ : نکات اولیه برای زیبا بودن

1. بهداشت را رعایت کنید. بهداشت اولین نکته برای زیبا و جذاب شدن است. سعی کنید، هر روز یا دو روز در میون دوش بگیرید، مسواک بزنید و از مواد خوش بو کننده بدن استفاده کنید.

چگونه ساده و زیبا باشیم
چگونه ساده و زیبا باشیم

2. مرتب باشید. مرتب بودن یعنی ایکنه ناخن های خود را مرتب کنید و اگر زیادی بلند است کوتاه کنید. موهای خود را شانه و مراقبت کنید از آن و موهای زائد بدن را بزنید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

3. یک آرایش ملایم کنید. نیاز نیست یک ساعت برای آرایش کردن خود وقت بزارید. در حد اینکه صورت شما شاداب شود  کافی است. برای کارهای روزمره یا سرکار رفتن نیاز نیست از رژ لب پر رنگ با رنگ روشن استفاده کنید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

4. یک مدل مو مناسب انتخاب کنید.  یک مدل مو خوب کمک بسیار زیادی به زیبا شدن شما می کند. برای اینکار از یک آرایشگر کمک بخواهید و یا از دوستان یا خانواده مشورت بگیرید که به نظر آنها چه مدل مویی به شما می آید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

5. به ناخن های خود توجه ویژه داشته باشید. ناخن یکی دیگر از نکات است که علاوه بر زیبای دست شما، مردان نیز به آنها بسیار اهمیت می دهند. برای مثال لاک ناخن باید روشن باشد : صورتی روشن. ناخن های خود را تا آخر نگیرید و بگذارید کمی بلند شود و به آن شکل بدهید و اگر برایتان سخت هست به آرایشگاه کاشت ناخن مراجعه کنید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

6. استفاده از یک عطر خوش بو. هنگامی که یک شخص بوی خوب بدهد، آن بوی عطر و خود شخص در ذهن ماندگار می شود ( میخواهیم قدرت عطر خوش بو را بگوییم که چه تاثیری روی شخص دارد ). پس شما هم سعی کنید از عطرهای خوش بو استفاده کنید و مهم نیست که برند هست یا نه. رایحه های خوش بو عبارتند از : یاس، گل سرخ و کهربا.

چگونه ساده و زیبا باشیم

بخش ۲ از ۳ : روش لباس پوشیدن برای زیبا شدنبخش ۲ از ۳ : روش لباس پوشیدن برای زیبا شدن

1. لباس جذاب و تر و تمیز بوپشید. سعی کنید لباس هایی بپوشید که دارای رنگ های جذاب  و تر و تمیز هستند. نیاز نیست هزینه آنچنانی برای لباس بکنید، فقط سعی کنید، لباس های کثیف یا دارای لک هستند را نپوشید. همچنین به تمیز بودن آن توجه ویژه داشته باشید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

2. لباس بپوشید که سایز شماست نه خیلی گوشاد نه خیلی تنگ. لباسی را انتخاب کنید که فیت بدن شما باشد و زیاد نباید چسبان یا گشاد باشد.

چگونه ساده و زیبا باشیم

3. استفاده از زیور آلات. هنگام رفتن به بیرون خوب است از انگشتر، گردن بند، ساعت استفاده کنید. زیرا ساعت و انگشتر حتی دستبند زیبایی خاصی به دست شما می دهد.

چگونه ساده و زیبا باشیم

بخش ۳ از ۳ : نحوه برخورد با دیگرانبخش ۳ از ۳ : نحوه برخورد با دیگران

1. خیلی خوب صحبت کنید. گرامر یاد بگیرید و دایر لغات خود را افزایش دهید و با کسی که صحبت می کنید، شمرده و با صدای واضح حرف بزنید. اگر سخت است تمرین کنید. می توانید وقتی تنها هستید جلوی آینه با خودتان صحبت کنید.

2. آرام باشید. متعادل باشید، یعنی بیش از حد احساساتی  یا غمیگن یا عصبانی نباشید. آرام بودن شما باعث افزایش اعتماد به نفستان می شود. اگر جایی هستید که اعصابتان را بهم می ریزد، سری آن محل را ترک و بعد چند دقیقه برگرید تا کامل آرام شوید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

3. مودب باشید. با هر کی صحبت می کنید، مودب باشید و برایتان مهم نباشد که شخصیت شخصی که با آن صحبت می کنید چگونه است و شما ادب را رعایت کنید.

چگونه ساده و زیبا باشیم

4. اعتماد به نفس داشته باشید.

نکات آموزشی این بخش :

۱- برای بهبود گرامر و حرف زدن کتاب و روزنامه بخوانید.

۲- در مورد فرهنگ های مختلف مطالعه داشته باشید.

۳- مرتب ورزش کنید و به ظاهر بدنی خود توجه داشته باشید.

۴- هنگام صحبت کردن لبخند فراموش نوشد، زیرا به شما کمک می کند دوستانه تر بنظر برسید.

۵- سعی کنید زیاد صحبت نکنید و گوش هم بدهید.

۶- به انتخاب کفش نیز دقت داشته باشید و متناسب با لباس خود کفش بپوشید.

۷- هنگام غذا خوردن عجله نکنید مخصوصا وقتی کسی پیش شماست.

 

 

بیشتر بخوانید:

چطور بدون آرایش چهره ای زیبا و جذابی داشته باشیم؟

چگونه چهره ای دخترانه داشته باشیم

11 نکته برای نحوه ی تشخیص لوازم آرایشی اصل از تقلبی
مدل موی مردانه برای انواع فرم صورت
چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

50 راز شگفت انگیز برای زیبایی بدون آرایش

مراقبت از پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *